TIRANE – Ndonëse prej disa javësh i mungon ekranit shqiptar që prej mbylljes së emisionit ‘Shiko Kush Luan”, moderatorja Luana Vjollca ua ka nxjerrë mallin fansave të saj nëpërmjet postimeve të shumta në Instagram.

1

Me 1 milion ndjekës në Instagram, moderatorja me siguri nuk ka mundësi që të lexojë çdo koment të fansave të saj. Ka nga ata që e adhurojnë moderatoren e njohur, por ka he nga ata që herë pas here e kritikojnë.

222

Njëri prej tyre ka marrë përgjigje nga vetë Luana. Në një foto të publikuar në Instagram, një ndjekës i bukuroshes së ekranit i ka shkruar “S’ka photoshop që ta heq puçrrën tek hunda”.

Luana me qetësi dhe pa e ofenduar i ka treguar atij, se është nishan. Në fakt moderatorja e njohur që prej shfaqjes së saj të parë në ekran i ka rënë gjithmonë në sy nishani në hundë.

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on


(BalkanWeb)