KRUJE- Policia e Krujës zbuloi sot 6 parcela me hashash, ndërsa asgjësohen 560 rrënjë kanabis sattiva. Në kuadër të operacionit “Koordinata” u bë e mundur gjetja e drogës, e cila ishte mbjellë në një parcelë me një sipërfaqe 100-200².


Ndërkohë, policia është vënë në ndjekje të kultivuesve të hashashit.
(ed.me/BalkanWeb)Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: