TIRANE – Xhemi Shehu dhe balerina e njohur bëjnë xing me të njëjtin fustan me Alba Hoxhën, vajzën që prezanton motin në Tv Klan.
-640-0-5b053eb485cab
Nuk e dimë nëse e kishit vënë re, por fustanin që Xhemi veshi puntatën e kalur të “Portokallisë” e kishte veshur edhe më parë balerina bukuroshe gjatë prezantimit të motit. Të dyjave vajzave ju shkon shumë, por pasi i patë të dyja, cilës mendoni se i shkon më shumë?


-640-0-5b053ed730ff8

baleina

(BalkanWeb)