TIRANE- Pak minuta më parë ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ka lënë ambientet e banesës së tij dhe ka pranuar të komentojë situatën e krijuar pas kërkesës së prokurorisë së Përgjithshme që kërkon arrestimin e tij.
tahiri
I veshur sportiv, ish-ministri ishte i qeshur dhe me të lënë shtëpinë u pa të hyjë në makinën e tij.


Ai nuk ka nguruar të përdorë shprehjen e famshme të kryeministrit Edi Rama: “Prisni, s’keni parë gjë akoma”, teksa u pyet nga gazetari i News 24, Klajdi Bodlli.

(m.a/BalkanWeb)

Etiketa: