TIRANE- Ka shkruar në 6 numri i sportistëve shqiptarë, të cilët do të jenë pjesë e Lojërave Olimpike ‘Rio 2016’.

Mësohet se edhe peshëngritësja Evangjeli Leli do të marrë pjesë në lojërat olimpike. Së bashku me Lelin, shkon në dy numrin i peshëngritësve.
(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: