BRITANI E MADHE  – Në ditën e lindjes së nënës së sa Rita Ora i ka bërë një dedikim shumë të veçantëNë rrjetin social Instagram këngëtarja shqiptare me famë botërore, ka publikuar një foto nga fëmijëria e saj me mamanë, në krah të së cilës shkruan: “Për gruan që më bëri kjo që jam sot!! Nënë!!Urime ditëlindjen dhe faleminderit që je shoqja ime më e mirë dhe inspirimi im!”.
rita-ora
Rita Ora në 17 shkurt do të rikthehet në Kosovë, në kuadër të 10-vjetorit të pavarësisë. Këngëtarja shqiptare do të performojë këngët e saj më të njohura të cilat janë shndërruar në hite botërore duke kryesuar kështu listat muzikore.


NENA-E-RIT-AORES

 

(er,cu/BalkanWeb)