Ajo lakohet shumë për bukurinë dhe format e saj, ndërsa në çdo dalje na befason. Bëhet fjalë për moderatoren Marina Vjollca, e cila tashmë drejton spektaklin “C’est la vie”.

Në një kohë kur ishim mësuar se moderatorja zgjidhte për veshjet ngjyrat e errëta, sot na ka befasuar.

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on


Marina ka zgjedhur ngjyrat e çelta për të dalë para publikut këtë herë, ndërsa mban veshur një minifund të bardhë dhe një bluzë rozë e çelët, që vërtetë i shkojnë. Juve si ju duket Marina?
4cb1047a19f72a857f5612551e529bd8

Marina
(ed.me/BalkanWeb)

Etiketa: