TIRANE – Vetëm pak ditë më parë Zaimina Vasjari festoi ditëlindjen e saj, në një event privat në jaht, e rrethuar nga dhurata dhe surpriza të shumta.
Untitled-4
Sot një tjetër person i rëndësishëm në jetën e saj ka një ditë speciale. Ai është Klodiani, partneri i saj i cili sot feston ditëlindjen.
Çifti me sa duket ka zgjedhur një destinacion ekzotik për të kaluar në mënyrën perfekte këtë ditë, dhe janë ishujt Maldive.
auto_14370349_1109936632418029_7573411197079430278_n1474699244-4
Ata shfaqen duke shkëmbyer puthje me njëri-tjetrin, ndërsa këngëtarja e njohur e uron kështu babin e Khloe: “Kukulla dhe Arushi”Gëzuar ditëlindjen dashuria ime!- shkruan Zaimina në Imnstgram.
1517078011277-1-1219x742-1300x1100
(BalkanWeb)

Etiketa: