BRITANI E MADHE  – Meghan Markle ka mbërritur në kishë në ceremoninë martesore me princin Harry, duke u shfaqur e mrekullueshme me fustanin e bardhë.
4C6DB9F000000578-5747477-image-a-299_1526731320995
Ajo hyri në kishën ku do të martohej me Princin Harry me një fustan të bardhë, të thjeshtë, të bukur dhe klas. Harry i kapi dorën dhe i tha se dukej e mrekullueshme, përpara se të falenderonte babain e tij, Princin Charles, i cili e shoqëroi deri në altarin e kishës Shën Xhorxh nusen.


4C6DD4EE00000578-5747477-image-a-301_1526731336072

Nusja zgjodhi Clare Waight Keller për të dizenjuar fustanin e saj të dasmës mbretërore.
(er.cu/BalkanWeb)