344510SHBA – Modelja Pixiee Fox është e fiksuar pas operacioneve plastike. 27-vjeçarja së fundi ka shqetësuar ndjekësit e saj, të cilët mendojnë se ajo po e ekzagjeron me ndërhyrjet që po bën në trup dhe fytyrë.

Si ka qenë
344531
Fox ka rritur gjoksin, ka hequr disa brinjë dhe në postimin e fundit në Instagram ka bërë me dije se ka operuar edhe nofullën shkruan Daily Mail.

Edhe pse vetë ajo është e kënaqur nga këto operacione, një ndjekës i shkroi: “Operacioni në nofull nuk të ka zbukuruar, madje të ka prishur fytyrën. Tani dukesh më e madhe në moshë”.

Si është bërë tani

344511

344509

344508

pixee-fox-plastic-surgery-711232