TIRANE – Jona Spahiu dhe Frenkli Ymeri kurorëzuan në martesë dashurinë e tyre ditwn e diel me gjithë heshtjen e plotë të tyre të gjitha mediat folën për dasmën e tyre.
Untitled-5
Megjithëse shtatzënë edhe pse ajo vetë nuk ka folur, Jonën asgjë nuk e ka penguar për ta shijuar deri në fund ditën e saj më të bukur: ka kërcyer e ka kënduar bashkë me të ftuarit deri në fund të gëzimit të saj.
Untitled-4
Pas së hënës, që me siguri ka qenë një ditë pushimi për çiftin, Jona sapo ka postuar fotot e para e veshur me fustan të bardhë. Pa shkruar asnjë detaj, pa ndarë asnjë emocion, Jona ka folur me foto dhe “gjuha” e tyre është qartësisht e kuptueshme.
13
Një nuse e ëmbël, e ëmbël, elegante dhe e veçantë. Buzëqeshja që e shoqëron në të gjitha fotot është shoqëruesja më e mirë e fustanit të bardhë të nusërisë.
Gjithashtu, Jona ka postuar edhe foto nga festa me mikeshat e saj para dasmës, ku nuk i fshihet edhe barku i rrumbullakosur.


Untitled-1
(BalkanWeb)