TURQI – Pak kohë më parë Morena Taraku zbuloi se është në një lidhje me miliarderin iranian Sasha Sobhanin. Lidhja e tyre u komentua shumë pasi Morena ka lënë Kosovën dhe është zhvendosur të jetojë me të në Turqi.


https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=Tx2iGLOzwQw

Deri më tani Morena nuk ka publikuar foto apo video me Sashan, por ky i fundit poston shpesh pamje ku shfaqet me këngëtaren shqiptare. Ai nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale ka treguar se është shumë i dashuruar pas saj.

Mediat kosovare kanë publikuar një video, ku shfaqet miliarderi mbi jaht, ndërsa Morena shfaqet pranë tij duke dridhur të pasmet dhe duke kërcyer.
(BalkanWeb)

Etiketa: