TIRANE – Ermal Fejzullahu e ka nisur herët karrierën e tij muzikore. Nuk ka ndonjë që nuk e mban mend këngët “Për një dashuri”. Po të shihni fotot e këngëtarit para shumë vitesh ai është mjfat ndryshe nga sot. Përvec se është rritur Ermali ka marr edhe shumë kilogramë.

c9b7528243720eb77e1a6c58e24768e2

Kjo gjë nuk i ka pëlqyer dhe këngëtari ka vendosur të merret me sport. Ai e ka marrë shumë seriozisht vrapin dhe kështu si e ka nisur shumë shpejt do të mund të shohim Ermalin ashtu siç e kemi njohur vite më parë. Ka disa ditë që Ermali publikon në InstaStory imazhe nga përditshmëria, ku shfaqet duke vrapuar, ndersa në foton e fundit shkruan “S’ka me u nal”.

Këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu ka qenë gjithmonë shumë i pëlqyer nga publiku.

92bf195d81a811d20d255263d7ca8efd
(er.cu/BalkanWeb)