Këngëtarja Adelina Tahiri është në pritje të ëmbël dhe duket se po e shijon më së miri këtë periudhë të bukur në jetën e saj.

U përfol shumë në media për marrëdhënien me avokatin disa vite më të madhe se vetja, por duket se Adelina Tahirit nuk i intereson asnjë lloj komenti e vijon të jetë e kënaqur me jetën luksoze dhe gjithë të mirat.
2-97
Sëfundmi ajo ka publikuar një foto të tavolinës së ushqimit gjatë fundjavës, ku duket qartë që është në shoqërinë e bashkëshortit.
32584497_454820761620992_7772269666059157504_n

30995591_233422300546693_7075594436998070272_n

3-77
Edhe pse është në muajin e tetë të shtatzënisë, duket se Adelina nuk ka hequr dorë nga alkooli. Ajo vijon të konsumojë verë, pa e vrarë mendjen se një veprim i tillë dëmton foshnjën.

Etiketa: