Edhe pse kanë kaluar ditë nga dasma e Getoarit dhe Marinës, ajo do të mbetet e paharruar për nënën e reperit. Duke jetuar gjithë këto ditë me emocionet e dasmës së të birit, Florija ka bërë një dedikim mjaft të ngrohtë për dy djemtë e saj dhe nusen Marinën.

Teksa përcjell në Instagram emocionet e saj dhe urimet për çiftin, nëna e Getoarit ka publikuar edhe disa foto me momentet më të bukura të dasmës.

Postimi i Florijes
“Ndjenjë e paharrueshme po ashtu e pa përshkruar e diel 10 shtator i Falënderohem Zotit që kam dy djemtë që më plotëson dhe me vlerësojnë, kam një nuse @marina_vjollca që më plotësoj vajzën qe nuk e kisha deri sot FALENDEROHEM të gjithëve që morën pjesë në ahengun tonë familjar I pa harruar Getoar Selimi”, shkruan nëna e Getoarit.

Këtij postimi nuk kishte si t’i mungonin edhe reagimet nga çifti i sapomartuar, të cilët në komentet e tyre i shprehin dashurinë dhe mirënjohjen Florijes.
florije_1505814424-5512260
dd_1505814424-1389743

(BalkanWeb)