TIRANE – Sot është një ditë e veçantë për Arilenën, pasi motra e saj e madhe ka ditëlindjen. Këngëtarja ka publikuar një foto me motrën dhe ka shkruar një urim për të. “Gjithmonë krah meje. Gëzuar ditëlindjen Ambra! Motra jote e vogël të do shumë”, -ka shkruar Arilena në foton e postuar në Instagram.


Këngëtarja dhe motra e saj kanë një lidhje të veçantë me njëra-tjetrën dhe Arilena i merr gjithmonë mendim asaj pas çdo performance.

Ajo që bie shumë në sy në këtë foto është ngjashmëria e madhe që dy motrat kanë me njëra-tjetrën. Të dyja bjonde, bukuroshe dhe të ëmbla, ato duken si dy pika uji.

Always by my side. Happy Birthday @ambra_ara Your little sister loves you. ?

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa) on


(BalkanWeb)

Etiketa: