TIRANE – Xhesika Ndoj poston çdo ditë në rrjetet sociale foto provokuese. Këngëtarja shqiptare shpeshherë ekspozon trupin duke u shfaqur gjithmonë seksi dhe në super formë.

tatuuu

Në fotot e fundit, ajo ka zbuluar tatuazhin e saj të ri me një postim në Instastory.  “Një libër është një histori për mendjen. Një këngë është një histori për shpirtin”, shkruhet në trupin e Xhesikës.

Untitled-3

Ky tatuazh duket të ketë qenë shumë i dhimbshëm pasi këngëtarja me një postim tjetër shkruan “Çfarë dhimbje”.
(BalkanWeb)