TIRANE – Numri i ndjekësve në Instagram është kthyer në një mani për VIP-at sit ë huaj ashtu edhe shqiptarë. Të gjithë duan të kenë sa më shumë ndjekës dhe pëlqime, por kurorën si “Mbretëresha e Instagramit” deri më sot e ka mbajtur Enca me 1.6 milionë ndjekës.
enca
Mirëpo vendin e parë Enca nuk e ka të sigurt për shumë gjatë sepse Granit Xhaka me shpejtësi po arrin numrin e ndjekësve të saj. Kështu si e ka nisur Graniti shumë shpejt mund të kalojë edhe Encën e nuk dihet si do reagojë këngëtarja pas kësaj.


granit

(BalkanWeb)