Kryeministri Edi Rama ndodhet në Elbasan pas mbledhjes së qeverisë ditën e djeshme.

Mëngjesin e sotëm ai uroi të gjithë shqiptarët për Ditën e Verës, në një postim në Facebook me një foto nga një park i këtij qyteti.

Po në adresën e tij zyrtare, Rama pak minuta më parë ka publikuar një video ku fshaqet në një fushë basketbolli duke luajtur me top.

Kreu i qeverisë shihet tek sa bën pasa me bashkëshorten e tij Linda Rama dhe djalin e tyre Zaho.

(e.f/BalkanWeb)

Etiketa: