TIRANË- Pezullimi nga detyra i drejtorit të Informacionit në televizionin Kombëtar “Top Channel” ka sjellë reagimin e parë të një politikani.

Ish-kryeministri Sali Berisha komenton largimin e Ballës dhe ironizon duke thënë se në “Top Channel” tashmë nuk ndjehen të sigurt as rojet dhe pastrueset. Sipas tij, Balla u bë kurban për shkak të linjës editoriale, ndërsa akuzoi drejtpërdrejt kryeministrin Edi Rama.

STATUSI I PLOTE
Sokol Balla, kurbani i fundit i Norieges?!
Kush e ka radhen tani? Nuk dihet, por as pastruesja dhe roja nuk ndjehen te sigurte! sb
berisha
(m.a/BalkanWeb)

Etiketa: