MEKSIKE – Yanet Garcia cilësohet si prezantuesja e motit më simpatike në botë. Bukuroshja nga Meksika ka kapur shifrën e 6 milionë ndjekësve në Instagram dhe për të festuar këtë arritje, ka postuar në rrjetin social një foto shumë provokuese. Yanet mbledh mijëra njerëz pranë ekraneve televizive gjatë kohës që ajo prezantuese e motin.
1318703

1318711

1318718

1318702

1318720

1318700

1318707

1318708

1318722

Yanet-Garcia-Instagram-1341434