E donte shumë një fëmijë dhe nuk ngurronte ta përmendte shumë shpesh në intervista. Aktori turk Ozcan Deniz do të bëhet baba.
Lajmi i lumtur për aktorin e njohur si Kahramani i “Një Pjesë e Imja” bëhet i ditur nga gazeta “HaberTurk”, sipas të cilës e dashura e tij
është dy-muajshe shtatzënë, shkruan tvklan.
Aktori 45-vjeçar do të bëhet baba nga 25-vjeçarja Feyza Aktan, me të cilën është në një lidhje dashurie prej më shumë se një viti.