SHBA – Rihanna ka kohë që po spekulohet se është shtatzënë. E gjithë kjo pasi së fundmi këngëtarja shihet teksa ka shtuar shumë peshë dhe vishet gjithmonë me veshje të gjëra.

Gjatë ditës së sotme në mediat rozë amerikane po qarkullojnë imazhe me bark të fryrë të Ririt. Këngëtarja dihet se është në lidhje me miliarderin, sheikun Hassan Jameel edhe pse dyshja vazhdimisht e mohon këtë, imazhet e kanë dëshmuar të kundërtën.

Ndryshe, Rihanna është duke punuar në projekte të reja muzikore krahas koncerteve që po zhvillon në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Se a është me të vërtetë shtatzënë Rihanna vlerësojeni vetë në fotot e mëposhtme.

(er.cu/BalkanWeb)