TIRANE- Pas urimit për ditëlindjen e 27-të të Partisë Socialiste, Saimir Tahiri thyen sërish heshtjen. Ish-ministri i Brendshëm i cili i shpëtoi arrestit të shtëpisë duket se po shijon detin në këto ditë vere.
saimiri 3
I relaksuar, me miq e hipur mbi një kalë, vetë Tahiri ndan me ndjekësit e tij fotot e fundjavës.
tahiri 2
Ai duket aq i apasionuar dhe aq i lidhur me kalin sa thotë se është gati të niset që tani në Itali me të. Poshtë fotove nuk mungojnë as komentet që e lidhin pasionin e tij me politikën, madje dikush i thotë se kjo mund të merret edhe si një tentativë për t’ja mbathur nga Shqipëria.
tahirii

komentet
koment ok

(m.a/BalkanWeb)