Një kamera ka regjistruar incidentin e një avioni të ndodhur në Clearwater, në Florida, ku mjeti është përplasur me një pemë në rrugë.


Piloti Marc Allen Benedict, 61 vjeç dhe pasagjeri Gregory Guinne, 55 vjeç, dolën të palënduar nga ky incident.

Të dy ishin nisur nha Clearwater Airpark, në Florida, drejt në Zephyrllis.

Në lidhje me aksidentit policia e Pinellas Country ka hapur një hetim.
(da.xha/BalkanWeb)

Etiketa: