TIRANE- Të shumtë kanë qenë ata që i kanë dalë në mbështetje ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri.


Fill pasi ky i fundit doli nga Kryesia e Kuvendit, një e moshuar iu hodh në qafë dhe me dashamirësi ka përqafuar Tahirin, ndërsa nuk i ka kursyer atij fjalë të ndjera; ‘Të keqen nëna jote o flori’.

Me ndërhyrjen e gazetarëve e moshuara është larguar pak nga ish-ministri, ku ky i fundit ka dhënë edhe një deklaratë të shkurtër për mediat.
plaka pyh tahitin

palka tahiri

tahiri 1

mblidhen per tahirin
(ed.me/BalkanWeb)

Etiketa: