BRITANI E MADHE – Nusja e vitit, Meghan Markle zgjodhi Clare Waight Keller për të dizenjuar fustanin e saj të dasmës mbretërore. Stilistja britanike, është drejtore kreative e shtëpisë së modës Givenchy, dhe ajo është vlerësuar me pikët maksimale për propozimin e saj paraprak përpara zgjedhjes së fustanit.
4C6D812400000578-5747477-image-m-262_1526729450958
Mëgjithë emrat e tjerë të famshëm në botën e modës britanike si Burberry, Ralph & Russo, Erdem dhe Stella McCartney, emri i Clare Waight Keller është një zgjedhje e papritur. Sic e shihni dhe nga fotot Meghan duket rrezatuese plot klas, thjeshtesi e hijëshi me fustanin e saj të bardhë.


4C6D818600000578-5747477-image-a-259_15267294365594C6D697300000578-5747509-image-a-195_1526728366541

4C6D968300000578-5747477-image-a-271_1526729955886

4C6D971000000578-5747477-image-a-273_1526729961294

(BalkanWeb)