TIRANE – Arta Bajrami para disa jave është bërë nënë për herë të tretë.Këngëtarja e njohur është bërë nënë e një vajze të cilën e pagëzoi me emrin Elektra.
arta
E vetëm disa javë pas lindjes, Arta ka vendosur që të ndajë me fansat e saj një imazh të vogëlushes së saj. Ajo ka edhe dy fëmijë të tjerë një djalë dhe një vajzë tjetër.
arta2


arta2_1515760188-5059280

(BalkanWeb)