TIRANE – Këngëtarja shumë e dashur për publikun Mihrije Braha pasditen e sotme ka qenë e ftuar në emisionin”Rudina”. Edhe pse vitet kalojnë për Mihrijen duket se koha ka ndaluar pasi këngëtarja është gjithmonë e freskët dhe e bukur sikur të ishte 20 vjece.
-640-0-5ada05b9c3ed6
Me të hyrë në studio Mihrija, Rudina Magjistari u mahnit dhe e komplimentoi këngëtaren dhe e quajti “E bukura e dheut”. Më pas ajo e pyeti se cili ishte sekreti i saj që shfaqet gjithnjë në kaq formë. Mihrije u shpreh se është dashuria e publikut që e bën të rrezatojë gjithmonë dhe e komplimentoi gjithashtu Rudinën.
-640-0-5ada05b86dc0c
(BalkanWeb)


Etiketa: