SHBA – Irina Shayk dhe vajza, Lea de Seine janë fotografuar në Los Angeles teksa kishin dale shëtitje. Bradley Cooper nuk ndodhej me to, por modelja e njohur kishte një dado me vete. Vogëlushja Lea de Seine ishte veshur me ngjyrë të rozë.


hbz-irina-shayk-baby-image-direct-embed-1516214305
E bija e çiftit të njohur, e cila ka lindur në mars, duket se po rritet shpejt. Sic e shihni dhe nga fotoja e fundit asaj i janë rritur flokët dhe është një kopje e babait të saj, Bradley Cooper.
(er.cu/BalkanWeb)