Lojtarët e La Liga-s e dinë mirë se çfarë do të thotë të përballesh me Lionel Messi-n, por tani këtë e kanë mësuar edhe lojtarët e basketbollit, të futbollit amerikan dhe qeni i tij Hulk.

Në reklamën e re të Adidas, numri 10 i Barcelona-s ndihmon në krijimin e një seance stërvitore të veçantë, duke zgjedhur efektet audoi, kundërshtarët dhe ngjyrën e këpucëve. Video, ku shfaqet edhe Luis Suarez, ka marrë 4.3 milionë klikime në 10 orë./ telesport

(BalkanWeb)

Etiketa: