Xhensila Myrtezaj, vazhdon të mahnisë të gjithë me pamjen e saj.

Këngëtarja e cila u martua para disa muajsh më humoristin Bes Kallaku është shumë aktive në rrjetet sociale.

Se fundmi ajo ka publikuar një fotografi në “Instagram”, në të cilën tregon këmbët dhe duket shumb bukur.
(da.xha/BalkanWeb)