TIRANE – Zajmina Vasjari ka nisur të shfaqet publikisht dhe tregon me krenari shtatzëninë e saj. Prej muajsh flitet për shtatzëninë e këngëtares edhe pse ajo vet e pranoi vetëm para pak kohësh që është në pritje të ëmbël.
zaimina
Së fundmi ajo ka publikuar një foto gjatë vizitës së saj te gjinekologu. Në të ajo shfaqet seksi si gjithmonë dhe nuk heq dorë nga takat e larta dhe veshjet transparente.

Ndoshta, Zajmina duhet ta kuptojë se ka ardhur koha që të braktisë për pak kohë takat e larta dhe t’i zëvendësojë ato me këpucë të sheshta e të rehatshme. I urojmë sa më shtzëninë të mbarë këngëtares.
(er.cu/BalkanWeb)