Anxhela Peristeri i ka befasuar të gjithë mbëmjen e djeshme në spektaklin “C’est la vie” teksa është shfaqur me një veshje seksi dhe shumë provokuese.


Këngëtarja është ngjitur në skenë, ku ka performuar me Orin, me një fustan shumë të shkurtër ngjyrë gri të ndriçueshme, që i nxirrte në pah një dekolte shpërthyese dhe këmbët e zbuluar.

Dyshja ka kënduar “Rolling on the river” një performancë që u duartrokit shumë nga publiku.
(da.xha/BalkanWeb)

Etiketa: