Ish-ministri i Shëndetësisë Tritan Shehu ka akuzuar qeverinë  se po fsheh numrat realë të vdekjeve dhe infektimeve me Covid-19.

Me një postim në Facebook Shehu shkruan se shifrat e vdekjeve dhe infektimeve po rriten në mënyrë të frikshme nga papërgjegjshmëria e qeverisë.

 

Trito

 

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: