Ish-kryeministri Sali Berisha ka mbërritur në Presidencë, ku po zhvillon një takim me Presidentit Ilir Meta.


Takimi mes Berishës dhe Metës ka në fokus krizën politike.


  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ishte Presidenti Meta që ftoi në takim si fillim krerët e opozitës së bashkuar jashtëparlamentare, ish-presidentët e vendit, Këshillin e Ambasadorëve Shqiptar dhe përfaqësues të shoqërisë civile, ndërsa theksonte në ftesë se vendi ndodhet në një situatë dramatike.


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb