Dita e sotme nuk ka prodhuar asnjë fitues në dy sfida të luajtura në Superligë. Tirana është ndalur sërish, kësaj radhe nga Kastrioti.

Krutanët shënuan në pjesën e parë me Karakaçin ndërsa në të dytën ishte Taulant Seferi që barazoi.

Në sfidën tjetër Dinamo dhe Teuta nuk kanë shkuar më shumë se një barazim pa gola. Të katërta ekipet kanë dalë me nga 1 pikë, por kryesimin vijon ta mbajë Kukësi me 6 pikë ndjekur nga Tirana, Dinamo e Teuta me nga 5 pikë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb