Loredana ishte pjesë e eventit të mbajtur nga Noizy pak ditë më parë, ku ishin të pranishëm kolegët dhe miqtë e tij më të ngushtë. Gjatë një interviste të shkurtër për Prive, Loredana foli më shumë për marrëdhënien me Noizy-n, duke sqaruar se janë miq shumë të mirë dhe janë njohur përmes Blerim Destanit. E pyetur se sa do të paguhej në koncertin e Noizy-t, ajo tha se do të performojë pa pagesë.

Ndërkohë kuriozitet të madh ka edhe për jetën private të Loredanës, e cila u shpreh e hapur për një martesë tjetër dhe për një fëmijë të dytë. Megjithatë, ajo mohoi të jetë në një lidhje aktualisht.

  • foto galeri

“Kam kohë për gjithçka. Edhe të martohem prapë, edhe për fëmijë tjetër. Jam shumë e lumtur. Por, jo akoma nuk jam në lidhje,” -tha këngëtarja. Pak kohë më parë, Loredana sqaroi se nuk ka më asnjë kontakt me Mozzik, megjithatë ai është një baba i pranishëm në jetën e vajzës së tyre Hanës dhe takimet e tyre bëhen përmes motrës së reperes.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: