TIRANË

S’ka më bojkot, studentët e fakultetit të Drejtësisë bëhen bashkë dhe i drejtohen auditoreve.


Studentët shprehen se vendimi për rinisjen e procesit mësimor ishte unanim pasi ritmi i protestës kishte rënë, ndërsa për studentët e ngujuar u plotësuan 6 kërkesat që ata i paraqiten dekanit të fakultetit.


Në ambientet e fakultetit të Drejtësisë mësimi po zhvillohet normalisht dhe do zbatohet vendimi i marrë nga dekani për shtyrje me dy javë të sezonit të provimeve dhe shtyrje të afatit të dorëzimit të dokumenteve për bursë deri më 18 shkurt.


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb