Moderatorja e njohur Arbana Osmani së shpejti do bëhet nënë për herë të dytë.

Ndonëse ajo ka qenë e rezervuar lidhur me këtë pjesë, shumë detaje rreth shtatzënisë janë zbuluar, sic është për shembull gjinia e bebushit.

Moderatorja është treguar e rezervuar edhe sa i përket muajit të shtatzënisë në të cilin ndodhet, të cilin na e ka treguar si me stil ditën e sotme.

Eraldo Rexho ka publikuar një foto me Arbanën, duke e pyetur se ku do të shkojnë këtë behar, ndërkohë ajo përgjigjet: “Në maternitet do vemi”.

  • foto galeri

Mesa duket pritjes së ëmbël, dalëngadalë po i vjen fundi dhe Arbana si duket ndodhet në muajt e fundit të shtatzënisë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: