Shefja e Epidemiologjisë në ISHP, Eugena Tomini në një lidhje me Skype me News 24 sqaroi se ajo vetë nuk është e prekur nga COVID 19, por nuk iu përgjigj pyetjes nëse ishin të infektuar prindërit e saj, ashtu sic flitet në mediat sociale.

“Kam qënë në komunikim live gjithë kohës me meidat, e përsëris se nuk kam pasur shenja klinike dhe nuk jam testuar për pozitivitet ndaj COVID 19. Familja ime e ngushtë, vajza, djali dhe bashkëshorti gëzojnë shëndet të plotë, ndërkohë që nuk dua të prononcohem për më tej…”,- tha ajo.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: