Një politikan i martuar që konkurron për guvernator në Brazil, është shfaqur në një video duke bërë orgji me 5 femra.

Politikani mohon që të jetë ai në video.

Skandali publikohet vetëm disa ditë përpara zgjedhjeve, me sa duket nga kundërshtarët.

Joao Doria, kandidat për guvernator në Sao Paulo, ka një ngjashmëri të mrekullueshme me individin, i filmuar shtrirë në një shtrat në hotel dhe i rrethuar nga femra thuajse nudo, që kryejnë shërbime seksuale dhe duke pirë shampanjë.

Pamjet janë parë mijëra herë që kurse u postuan në mediat sociale të martën – vetëm disa ditë para zgjedhjeve të së dielës.

Politikani pretendon se nuk është personi në video dhe se ajo është montuar dhe përhapur nga kundërshtari i tij politik, Marcio França.

5366258 6311927 Image A 11 1540396615193
5366258 6311927 Image A 11 1540396615193
1
1

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: