Incidentet e yjeve në tapetin e kuq janë të shumta dhe sigurisht vëmendja e mediave të huaja, është e madhe në raste të tilla.

Yjet e kanë gjithmonë e më të sikletshme që të dalin në publik me rroba të hapura ose tepër ekspozuese.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb