Rikthehen në godinat e Prestige Resort punonjësit ‘skifterë’ që shkallmuan më herët dyert e dy godinave, ndërsa janë hedhur sërish në aksion të paligjshëm.

Siç shihet nga pamjet e transmetuara live në News24, dy djemtë të maskuar me kapuçë me trapanë dhe mjete në dorë, kanë nisur të vendosin brava të reja.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ndërkohë gazetarët nuk janë lejuar që të futen brenda godinave, për të parë se çfarë ndodhte brenda tyre. Ndërsa policia është vendosur në kordon jashtë godinës nr.3. Kujtojmë se këto dy godina do t’i dorëzohen Shërbimit Social Shtetëror.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: