Lazio dëshiron të jetë aktive këtë merkato, por fillimisht që të afrojë, së pari duhet të shesë.Sipas medieve italiane, kryeqytetasit po mendojnë që të ndërpresin përfundimisht marrëdhëniet me 2 lojtarë, që janë në huazim përkatësisht te Mallorca dhe Copenhagen.

 

Tgt
Tgt

 

Bëhet fjalë për Vedat Muriqin dhe Denis Vavro, me 2 klubet e sipërpërmendur që mund të blejnë kartonin e tyre për shifrat 12 dhe 9 milionë euro.Lazio është e gatshme të bëjë një ulje dhe 17-18 milionë do të ishin të mjaftueshme.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: