TIRANE

Ardhja në jetë e djalit të saj Sky i ka ndryshuar rrënjësisht jetën modeles Afërdita Dreshaj. Ditën e sotme në 6-mujorin e djalit të saj, ka ndarë me fansat disa foto shumë të ëmbla në Instagram.

Afërdita Dreshaj Afërdita nuk i ka kursyer fjalët që çdo nëne i burojnë nga zemra duke e quajtur SKY-n qiellin dhe jetën e saj, pa fshehur as ekzaltimin për faktin sesa shpejt po rritet ai.

Këngëtarja e njohur, u bë nënë për herë para 6 muajsh. Ajo u martua në vitin 2019 me hokeistin çek Jakub Kindl, ndërsa dashuria e tyre tashmë është bekuar edhe me të voglin Skye Blue.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb