Është zhvilluar këtë të enjte protesta e paralajmëruar kundër rritjes së çmimeve.

Protesta u mbajt në sheshin Skënderbej.

Në ditën e dytë të kësaj proteste qytetarët kanë shprehur pakënaqësi për krizën e çmimeve, ndërsa janë shfaqur me banderolën “S’mban më ujë pilafi”.

Gjithashtu pas sheshit Skënderbej, marshimi ka vijuar drejt Kryeministrisë.

Qytetarët kanë ngritur akuza ndaj qeverisë pasi sipas tyre në bashkëpunim me oligarkët po i çon paratë tek koncensionarët dhe se nuk ka marrë asnjë masa për t’i ardhur në ndihmë qytetarëve.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb