Sofia Vergara po shijon beqarinë pas divorcit nga Joe Manganelio. Aktorja e njohur në rrjetet sociale shpeshherë dhuron momente unike për 31.3 milionë ndjekësit e saj. Këtë herë ajo ka zgjedhur të postojë në story-t e saj në Instagram një foto nga e kaluara.

Aktorja 51-vjeçare zgjodhi një klikim pikant ku e shohim duke pozuar për objektivin me shpinë të kthyer duke ekspozuar të pasmet e saj mbresëlënëse të cilat janë pika e saj e fortë.

  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb