Italia ka është rikthyer sërish në fitimin e një kampionati Evropian, pas 53 vitesh pritjeje.

Para paj javësh, italianët ngritën në qiellin e Uemblit kupën prestigjioze, duke mposhtur pas penalltive Anglinë.

Pasi “Euro” zbarkoi në Romë, futbollistët dhe partneret e tyre modele po shijojnë disa ditë pushime.

Lojtarët kryesisht janë zhvendosur nëpër bregdete, si brenda dhe jashtë vendit dhe po pushojnë pak para nisjes së sezonit të ri.

Immobile, Isnigne, Verrati janë me pushime në Ibiza. Chiesa ka preferuar fshatin e Portofinos, ndërsa Chiellini, Bonucci, Donnarumma dhe Locatelli Sardenjën.

“Paparazët” nuk kanë ‘kursyer’ kampionët e Europës, e i kanë fotografuar edhe në momente intime me partneret. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb