TIRANE

Ambasadori Luigi Soreca ka zhvilluar një takim me kreun e KED, Adrian Dvorani. Përmes një postimi në Twitter, Soreca  shkruan se BE e mbështet punën e rëndësishme të KED-së.

“Sot takova Ardian #Dvorani, Kryetar i Këshillit të Emërimit të Drejtësisë. #BE mbështet plotësisht punën e rëndësishme të Këshillit. Mbështetja teknike dhe administrative është e nevojshme për Këshillin që të kryejë detyrat e tij të rëndësishme”, shkruan Soreca.

Today
Today

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb